Nap képe
Nap vicce

Kezdõoldal - Sport - Regionális - DKSE
Egerben kapott ki a DKSE II.
A hatodik fordulót rendezték a hét végén az NB II. észak-keleti csoportjában. A DKSE II. Egerben lépett pályára, és ötgólos vereséget szenvedett.
Eger-DKSE II. 32-27 (18-9)
Eger, 400 néző, vezette: Béres, Láda.
DKSE II.: Nahaj - Varga 6, Mórucz 2, Pető 5, Budai 5, Szikszai 2, Plásztán. Csere: Boczák (kapus), Kincses7/2, Filep, Pusztai, Andor. Edző: Váczi Sándor.
Kiállítások: 10, illetve 8 perc.
Hétméteresek: 1/1, illetve 3/2.

Váczi Sándor együttese az első félidőben túl nagy előnyt adott ellenfelének, így a szünet után hiába küzdött a csapat, csak megszorítani tudta az egrieket. A második játékrész közepére felzárkóztak a fiúk két gólra (24-22), ám a folytatásban a fordításra már nem maradt erő, a hazaiak négy-ötgólos előnyüket megőrízték a találkozó végéig.